8 C
Struga
Thursday, December 7, 2023
spot_img

Нарушен јавниот ред и мир на ул. „Димче Ковачески“ во Струга 

На 29.05.2022 година околу 11 часот на улицата „Димче Ковачески“ во Струга нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од М.Н. врз К.М.(38), двајцата од Струга. Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles