4 C
Struga
Saturday, February 4, 2023
spot_img

Милески: Вечерва нов напад на преку 20 кучиња врз 14 годишно дете во Струга

Вака вчера изгледаше пред скалите на градскиот пазар во Струга – локва крв од искасапена жена од глутница крволочни кучиња!

Да не е полошо, вечерва нов напад на преку 20 кучиња врз 14-годишно дете.

Се молат членовите на Анима Мунди да дојдат во Струга и да вдомат по едно улично куче, како што направив јас, наместо само да паламудат кога жртвите се кучиња.

(фејсбук статус на Роберт Милески)

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles