Ballina Etiketimet Zijadin sela

Etiketim: zijadin sela

BDI-Dega Strugë:Dështon Ziadin Sela në Podgorcë. Keqpërdoren dhe fëmijët

Takimet “Madhështore” të TURISTIT në lokalitet e Strugës duket se nuk janë aspak madhështore sa po përpiqen Regjisorët dhe fotomontazhirët e Zeadin Selës. Ata...

EKSLUZIVE Aksidentoet kryetari i Komunës së Strugës (FOTO)

Nga kthimi i konventes aksidentoet krytari i Komunës së Strugës.

Më të shikuarat

Troy Apke Jersey