Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España

Trajneri Panucci flet pas humbjes së Shqipërisë

Intervista e trajnerit Christian Panucci, dhënë për emisionin “Kuqezi”, në Supersport, pas ndeshjes që Shqipëria humbi me rezultatin 0-2 ndaj Turqisë, në “Loro Boriçi”. Sa...

Zbulohen fanellat e reja të kombëtares, shqiponja vazhdon të jetë prezent

Shqipëria përgatitet për të nisur eliminatoret e Euro 2020 dhe ndeshjet e para për këtë edicion. E ndërsa skuadra ndodhet në Tropikal nën urdhrat  e...

Ronaldo rikthehet në Kombëtaren e Portugalisë, për herë të parë që...

Cristiano Ronaldo është rikthyer në Kombëtaren e Portugalisë për herë të parë që prej Kupës së Botës verën e kaluar në Rusi. Ronaldo nuk ishte...

Ronaldo: Pas suksesit tim nuk qëndron asnjë fshehtësi

Cristiano Ronaldo ka këmbëngulur nuk qëndron asnjë fshehtësi pas suksesit dhe aftësive të tij për ta ruajtur nivelin e lartë të paraqitjeve për kaq...

Majlinda Kelmendi fiton medaljen e artë në Dyseldorf

Majlinda Kelmendi pas pak minutash do të zbresë në sallë për ta zhvilluar finalen e Grand Slamit të Dyseldorfit të Gjermanisë. Xhudistja nga Peja në...

Tragjedi në sportin italian, ndërron jetë atleti 16 vjeç

Sporti italian ka përjetuar një tragjedi të ngjashme me atë të Astorit, përpara disa kohësh. Vetëm se këtë herë, tragjedia nuk ka ndodhur në...

Chiellini: Juve ‘përtej kufijve’ me CR7, ai e ka mbushur boshllëkun...

Giorgio Chiellini e ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për mbulimin e Gianluigi Buffon me karakter dhe punë, ndërsa flet edhe për Ligën  Kampionëve. Ai në një...

Në 11 vjetorin e Pavarësisë, qyteti i Shtimes bëhet me palestër...

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, bashkë me kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, dhe kryetarin e komunës së...

Zbardhen rezultatet e autopsisë, ja përse ndërroi jetë Emiliano Sala

Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff,...

Rihapet gara për titull, Real Madrid fiton derbin ndaj Atleticos (VIDEO)

Real Madrid ka fituar sot derbinndaj Atletico Madrid me rezultatin 1-3 në "Wanda Metropolitano". Galaktikët e nisin mirë ndeshjen, ku në minutën e 16' mesfushori brazilian Casemiro shënon një gol fantastik. Djemtë e Simeones zgjohen...