Hiqni qafe dhembjen e shpinës: Tri ushtrime tendosjeje të cilat ju...

Nëse për shkak të qëndrimit ulur tërë ditën në zyrë shpesh ju dhemb shpina, ju propozojmë që këto tri ushtrime të tendosjes t’i përfshini...

Messi nuk e lejon Icardin të transferohet te Real Madridi.

Në Spanjë, zërat mbi një transferim të mundshëm të Mauro Icardi tashmë janë çmendur fare. Kësaj here bëhet fjalë njëherësh për Real Madrid dhe...

Pas takimit me kampionin botëror, Arber Peci na përcjell disa këshilla...

Willim Bonac këtë vit  fitoj çmimin ‘Arnold Classic’, të cilin e pranoi nga vet Arnold Schwarzenegger, por gjithashtu në mesin e shpërblimeve pranoi edhe...

KF Veleshta fiton kunderejt KF Karaorman me rezultatin 0:2 (Foto+Lajm)

Skuadra KF Veleshta ka fituar kundrejt KF Karaorman ne ndeshjen e sotme. Faqja zyrtare e KF Veleshtes shkruan ne rrjetin social Facebook: KF Karaorman 0:2...

Messi le duhanin, plas gallata në rrjetet sociale! (Video Shqip)

https://www.facebook.com/cmendina.tv/videos/558666241156403/?t=3

Aksident i rëndë i Diego Perottit me makinë.

  Diego Perotti ishte i lënduar dhe nuk pritej të luante ndeshjen e sontme ndaj Spalit. Sulmuesi argjentinas nuk ishte grumbulluar fare nga Eusebio Di Francesco...

Shkupi sjell edhe një afrikan, kësaj rradhe në mbrojtje (Video+Foto)

Skuadrës së FC Shkupit sot i është bashkuar edhe një futbollist, bëhet fjalë për mbrojtësin e krahut të djathtë Mariano Ondo, i cili vjen...

Gafë foshnjarake e Lloris, Mandzikuc kthen Kroacinë në lojë. Edhe 20...

Në “Luzhniki Stadium” të  Moskës po luhet finalja e Kampionatit Botëror “Rusi 2018” mes Francës dhe Kroacisë, shkruan Syri.net. Pjesa e parë mbyllet me avantazhin 2-1...

Çka duhet të dini për finalen Real Madrid – Liverpool?

Sezoni 2017/2018 në Ligën e Kampionëve sonte shënon fundin. Real Madrid dhe Liverpool do të kërkojnë lavdinë evropiane në sfidën që fillon nga ora 20:45. Liverpool...
Troy Apke Jersey