Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España

A e dini sa kushton trofeu i Ligës së Kampionëve?

Trofeu i Ligës së Kampionëve është më i bukuri në pamje por ka edhe veçanti të tjera. Liga e Kampionëve sonte zhvillon ndeshjen finale mes...

Real Madrid shpallet kampion Bote!!!!!! (Video)

Real Madridi është fituesi i Kupëssë Botës për Klube për vitin 2017. Galaktikët në finale mundën skuadrën braziliane Gremio me shifrat minimale 1-0. Goli i vetëm u shënua nga rekordmeni portugez, Cristiano...

Nuk i ndal kush 15 ndeshje radhazi pa humbje, Kosova fiton...

Kosova në delirium. Kosova po shkon drejte EURO 2020. FEstë në Prishtinë këtë pasdite, Kombëtarja e Kosovës e mposhti Republikën Çeke 2-1 në fushën...

Historia mahnitëse e ish-portierit Lev Yashin, fitues i Topit të Artë...

Kur u bë i ditur posteri i Kupës së Botës së vitit 2018, ajo shfaqi një imazh të një prej lojtarëve më të mëdhenj...

Vetëm 10 minuta, rezultate të shkëlqyeshme – ja çfarë duhet të...

Trup i skalitur dhe stomak i rrafshët nuk arrihen edhe aq shpejt. Mirëpo, me ushtrime dhe disiplinë përkatëse, në një afat rekord mund ta...

Rihapet gara për titull, Real Madrid fiton derbin ndaj Atleticos (VIDEO)

Real Madrid ka fituar sot derbinndaj Atletico Madrid me rezultatin 1-3 në "Wanda Metropolitano". Galaktikët e nisin mirë ndeshjen, ku në minutën e 16' mesfushori brazilian Casemiro shënon një gol fantastik. Djemtë e Simeones zgjohen...

Zbardhen rezultatet e autopsisë, ja përse ndërroi jetë Emiliano Sala

Emiliano Sala, sulmuesi i pafat i Argjentinës, i cili ra në Kanalin Anglez më 21 janar, ndërkohë që po fluturonte nga Nantes në Cardiff,...

Berlusconi: Shitja e Milanit e rregullt, u largova pasi vështirë të...

Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka folur edhe një herë për shitjen e klubit te pronarët e rinj kinez.   Ai ka thënë se gjithçka...

KF Veleshta fiton kunderejt KF Karaorman me rezultatin 0:2 (Foto+Lajm)

Skuadra KF Veleshta ka fituar kundrejt KF Karaorman ne ndeshjen e sotme. Faqja zyrtare e KF Veleshtes shkruan ne rrjetin social Facebook: KF Karaorman 0:2...

Zyrtare: Formula 1 konfirmon se Çmimi i Madh i Spanjës do...

Formula 1 do të vazhdojë të zhvillojë garat edhe në vitin e ardhshëm në qytetin e bukur të Barcelonës. Kjo u njoftua nga organizatorët...