Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España

E FUNDIT / Arrihet marrëveshja mes Manchester United dhe Arsenalit për...

Manchester United zyrtarisht e ka kompletuar transferimin e Alexis Sanchezit nga Arsenali për 39 milionë euro. Lajmi është bërë i ditur nga gazeta ishullore "Daily Mail" që...

Vetëm 10 minuta, rezultate të shkëlqyeshme – ja çfarë duhet të...

Trup i skalitur dhe stomak i rrafshët nuk arrihen edhe aq shpejt. Mirëpo, me ushtrime dhe disiplinë përkatëse, në një afat rekord mund ta...

Tragjedi në sportin italian, ndërron jetë atleti 16 vjeç

Sporti italian ka përjetuar një tragjedi të ngjashme me atë të Astorit, përpara disa kohësh. Vetëm se këtë herë, tragjedia nuk ka ndodhur në...

Historia mahnitëse e ish-portierit Lev Yashin, fitues i Topit të Artë...

Kur u bë i ditur posteri i Kupës së Botës së vitit 2018, ajo shfaqi një imazh të një prej lojtarëve më të mëdhenj...

Xherdan Shaqiri shënon një super gol (VIDEO)

Stoke City është duke fituar me rezultatin 0-1 ndaj Leicesterit jashtë fushës së tij. Golin e avantazhit e ka shënuar Xherdan Shaqiri me një goditje spektakolare nga jashtë zone, të...

VIDEO/ Ronaldo kryen testet mjekësore te Juventusi. Ja çfarë ka ndodhur

Cristiano Ronaldo i ka përfunduar testet mjekësore me Juventusin pas transferimit të tij nga Real Madridi. Pas përshëndetjes së tij me fansat e Juventusi në...

Zyrtare: Formula 1 konfirmon se Çmimi i Madh i Spanjës do...

Formula 1 do të vazhdojë të zhvillojë garat edhe në vitin e ardhshëm në qytetin e bukur të Barcelonës. Kjo u njoftua nga organizatorët...

Boksieret Strugan në përgatitje të Kampionatit të Maqedonisë që do të...

Boksieret Strugan në përgatitje të Kampionatit të Maqedonisë që do të mbahet më 16.09.2017 – Shtip. Trajneri i reprezentacionit, Faton Salihu mbledh boksierët shqiptar para...

Shkupi e humbi në fund ndeshjen nga Kozhuvi

Në ndeshjen e fundit të sezonit vjeshtor në Ligën e Parë të basketbollit në Maqedoni, skuadra e KB Shkupi nuk arriti të shënojë fitoren...

Çiklizmi vs Vrapimi

Nëse dëshironi të keni një trup në formë, a duhet ta bëni këtë përmes çiklizmit apo të vraponi? Le ta zbulojmë! PËR TA FORMËSUAR TRUPIN...