Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina BOTA

BOTA

  Shqiptari fatlum që fitoi 1 milion dollar!

  Një shqiptar në Shtetet e Bashkuara nuk u ka besuar syve kur ka parë se bileta e tij me numrat – 24-26-28-59-63 –përputhej me...

  1000 euro për çdo azilant që largohet me dëshirë nga azili!

  Gjermania mbështet me ndihmafinanciare azilantët që duan të rikthehen në vendlindje. Kujdes: afati i kërkesave për këto ndihmapërfundon në fund të muajit shkurt. Deri më 28 shkurt azilkërkuesit...

  Keto janë super vendet më të fuqishme në botë…

  Është publikuar lista e vendevemë të fuqishme në Tokë sipas studimit ‘Best Countries’ të US News and World Report. Organizata mediale ka analizuar 80 vende...

  Maçoku i famshëm i familjes Shqiptare nga Tetova i cili mahniti...

  Macet karakterizohen si një nga kafshet më besnike të njeriut, llogariten si kafsha shtëpiake më e vjetër. Mashkulli i macës shtëpiake është maçoku. Një familje...

  PRINDËRIT E SHITËN PËR 22 EURO, NDËRSA SOT E NJEH DHE...

    Është një aktor, regjisor, këngëtar kinez. Ka lindur në Hong Kong. Në fillimet e veta ai njihej me nofkën Sing Lung (Dragoi), ndërsa karriera e...

  Udhëtari në kohë, i cili u kthye pas 300 vjetësh.

    Në Japoni, legjenda e njeriut të quajtur Urashima Taro përshkruan tregimin rreth vizitës së një peshkatari te zoti mbrojtës i detit, të quajtur Ryūjin,...

  Krenohet me raketat, vazhdon me testet Koreja e Veriut!

  Koreja e Veriut ka deklaruar se linçimi i raketës dje ka qenë më “ fuqishmi” deri më tani dhe një e tillë mund të...

  Ja sa do i kushtoj Britanisë dalja nga BE-ja!

  Sipas gazetës Financial Times, Mbretëria e Bashkuar ka rënë dakord që të respektojë plotësisht angazhimet e saj financiare ndaj Bashkimit Evropian, deri në 50...

  Singapori me autobusë pa shoferë në vitin 2022!

  Singapori planifikon të nxjerrë në rrugë autobusët pa shoferë në vitin 2022. Qeveria tha se ata do të pilotohen në tri lagje të reja, të...

  Aktivistja tenton të grisi flamurin Serb!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=PvMcyooi2sM Një incident ka ndodhur sot jashtë Gjykatës së Hagës, ndërsa brenda jepej dënimi për kriminelin e luftës në Bosnjë,Ratko Mlladiç. Një shtetas serb ka bërtitur...