Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina BOTA

BOTA

  Ja numri i saktë i shqiptarëve nëpër botë

  Pavarësisht regjistrimeve zyrtare të popullsisë që bëhen në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, asnjëherë nuk dihet sa shqiptarë ka në botë për shkak të shpërnguljeve...

  Themelohet partia e Erdoganit ne Maqedoni!

  Partia për Drejtësi dhe Zhvillim (AK Parti) në Turqi do të hapë përfaqësi në SHBA, Gjermani, Francë, Rusi, Britani, Maqedoni dhe Bosnjë dhe Hercegovinë. Në...

  Ky eshte ishulli më i vogël në botë me një shtëpi...

  Ishulli më i vogël në botë i banur është quajtur ‘Just Room Enough Island’ dhe arsyeja do t’ju habisë. Kjo për shkak se ishulli jashtë Gjirit të Aleksandrisë...

  Mediat greke: Xhamia më e madhe në Ballkan, drejt përfundimit

  Nuk ka kaluar pa vëmendje në mediat greke ndërtimi i xhamisë së madhe të kryeqytetin e Shqipërisë. Ajo tashmë është në një fazë të avancuar të punimeve ku ka...

  Babagjyshi i Krishtlindjeve dhe legjenda e tij

  Babagjyshi i Krishtlindjeve, për të cilin thuhet se realisht ka ekzistuar, njihet me emrin San Nikola. Sipas gojëdhënave, ai ka lindur në Patara, një krahinë...

  Suedia jep lajmin e keq për emigrantët

  Suedia ka harxhuar burimet e saj për të marrë më shumë azilkërkues pas fluksit të refugjatëve të vitit 2015">2015, ka thënë ministri vendas i Financave,...

  Ja sa do te numeroj popullsia e botes ne 2018-en!

  Popullsia botërore pritet të arrijë rreth 7,6 miliardë banorë në fillim të vitit tjetër, njoftoi sot Fondacioni Gjerman për Popullsinë Botërore (DSW). Instituti pret që...

  Kjo është truproja femer e Erdoganit!

  Vizita e Erdoganit, në Greqi është vlerësuar si historike. Por duket se vëmëndja e reporterve nuk ishte tek ai por ishte zhvendosur tek një nga...

  Ja si ruhen dhe kalojnë kurorat nga një princeshë në tjetrën

  Kjo kurorë është e përkryer për dukeshën e Kembrixhit, e cila e veshi atë për pritjen vjetore diplomatike të Mbretëreshës në Pallatin Buckingham këtë javë – quhet...

  CEZ po planifikon të largohet nga Bullgaria dhe Turqia, për shkak...

  Kompania çeke e energjisë CEZ po planifikon të largohet nga Bullgaria dhe Turqia, për shkak të konflikteve me autoritetet vendore. Sipas Bloombergut, CEZ është në...