Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina BOTA

BOTA

  Merkel iu përgjigjet gazetarëve: Jam shumë mirë

  Jam shumë mirë, iu përgjigj kancelarja Angela Merkel gazetarëve që e pyesnin mbi gjendjen e saj shëndetësore gjatë samitit të G20-ës. “Jam e bindur se...

  Kërcënim me bombë, aeroplani i pasagjerëve shoqërohet nga aeroplanët luftarakë për...

  Një aeroplan ka bërë një ulje emergjente në aeroportin Stansted në Londër, pas marrjes së një kërcënimi me bombë. Sipas mediave britanike, përcjell Telegrafi, bëhet...

  SHBA/Vdesin 7 motoçiklistë në një aksident të frikshëm (FOTO)

  Së paku 7 persona vdiqën në një aksident të rëndë në New Hampshire, SHBA. Mediat amerikane raportojnë se 7 motoçiklistë kanë humbur jetën dhe...

  Zelanda e Re fton qytetarët të dorëzojnë armët: Ju dëmshpërblejmë

  Ligji për ndalimin e armëve gjysmëautomatike ka hyrë në fuqi në Zelandën e Re dhe tashmë qeverisë i duhet të dëmshpërblejë pronarët që do...

  Berlini dhe Parisi pranë krijimit të buxhetit të përbashkët të eurozonës

  Përpjekjet shumë të gjata për të krijuar një buxhet të përbashkët të eurozonës pritet të përfundojnë shumë shpejt, deklaruan ministri gjerman i Financave, Olaf...

  Pamje apokaliptike, një ‘vrimë e zezë’ në qiellin londinez

    Londinezët kanë mbetur jo pak të habitur kur një “vrimë të zezë” misterioze u shfaq në qiell mbi kryeqytet. Fotot e pabesueshme të shpërndara në...

  Autobusi përplaset me një kamioni, 21 të vdekur dhe 30 të...

  Së paku 21 persona e humbën jetën, ndërsa rreth 30 të tjerë janë lënduar në ndeshjen mes një autobusi dhe kamioni në shtetin Verakruz...

  Përplasen bandat në Brazil, vriten 40 persona

  Së paku 40 të burgosur u gjetën të vdekur në disa burgje në veri të Brazilit, një ditë pasi 15 të burgosur u vranë...

  Kina prezanton trenin me shpejtësi prej 600 kilometra në orë (Foto/Video)

  Kina ka prezantuar prototipin maglev (levitim magnetik) një tren që mund të arrijë shpejtësi prej 600 kilometrash në orë. Sipas CNN treni është zhvilluar nga...

  Vritet ish-ministri i Jashtëm bashkë me 8 të tjerë, si i...

  Ekstremistët islamikë aktivizuan një bombë makinash pranë pallatit presidencial në Mogadishu në Somali e për pasojë humbën jetën të paktën nëntë persona, lajmëruan autoritetet...