Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina BOTA

BOTA

  Në Britani po shtohen aksidentet e shkaktuara nga shpejtësia e ulët

  Numri i aksidenteve të shkaktuara për shkak të zhvillimit të shpejtësisë së ulët në Britani është rritur për një të tretën. Sipas të dhënave...

  Ndihma sociale në Itali, 780 euro për çdo të papunë

  Shteti italian do të japë mbështetje financiare deri në 780 euro në muaj për çdo person që jeton me qira dhe pa burime të...

  Kanadaja hap dyert për 1 milion emigrantë

  Kanadaja ka hapur dyert për të mirëpritur rreth 1 milion emigrantë në harkun kohor 2019-2022. Sikurse raportojnë mediet kanadeze parlamenti ka njoftuar se do të...

  Zbulohet një drogë e re vrasëse, më ekonomike se heroina

  Një drogë e re vrasëse u konfiskua, për herë të parë në Evropë, nga hetuesit Nas. Është një përzierje shumë helmuese psikoaktive, e ngjashme me...

  SHBA ndan 1 miliard dollarë për murin me Meksikën

  Pentagoni ka autorizuar transferimin e 1 miliard dollarëve për inxhinierët e ushtrisë për ndërtimin e murit përgjatë kufirit SHBA-Meksikë. Ky fond është i pari që...

  Punë në Zvicër, këto janë sektorët ku ka më së shumti...

  Përafërsisht, sipas mediave lokale, janë identifikuar rreth 7 për qind më shumë vende të lira të punës në Zvicër, gjatë tremujorit të parë të...

  Shpërthim metani në minierë të Ukrainës, 4 të vdekur dhe 13...

  Zyrtarët separatistë në lindje të Ukrainës thonë se nga shpërthimi i metanit në një minierë qymyri janë vrarë të paktën katër persona dhe 13...

  Ja çfarë katastrofe po ndodh në Serbi, Bosnjë e Kroaci

  Për dy ditë rresh, reshje të mëdha të shiut kanë përfshirë rajonin e Ballkanit. Përderisa në Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut gjendja nuk është...

  Trump nënshkruan faturën prej 8.3 miliardë dollarëve, për të luftuar coronavirusin...

  Presidenti amerikan Donald Trump, ka nënshkruar të premten faturën e shpenzimeve speciale prej 8.3 miliardë dollarëve për të luftuar coronavirusin në SHBA.

  Ky është kushti për të marre vizë pune në Gjermani!

  Në Gjermani numri i vizave të punës për shqiptarë, boshnjakë dhe të tjerë nga Ballkani është rritur me 70% në tetë muajt e parë 2017. “Die Welt“ i...