Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina BOTA

BOTA

  “Mirë se vini në ferr”: Burgu më famëkeq në Rusi –...

  Burgu i femrave “IK-14” në rajonin rus Mordovia, është një nga qendrat më të tmerrshme korrektuese në këtë vend dhe atë me arsye të...

  Takimi i BE-së me liderët e Ballkanit, pse nuk është Ramush...

  Sot ka filluar punimet në Sofie të Bullgarisë takimi i liderëve të Ballkanit Perëndimor me përfaqësuesit të lartë të Bashkimit Evropian për të diskutuar dhe zhvilluar...

  Protestat e “jelek-verdhëve” ndalohen në shumë qytete franceze

  “Jelek-verdhët” sërish dërguan  thirrje për mobilizim  dhe kjo është e shtuna e 20-të me radhë në aksion kundër Qeverisë,  derisa nga ana tjetër autoritetet...

  Zvicra miraton ligjin e ri të armëve

  Zvicra ka miratuar masat antiterroriste të Bashkimit Evropian (BE) në një referendum ku sot u votua për një ligj që shtrëngon kushtet për zotërimin...

  Pompeo: Vendi i Maqedonisë është në NATO dhe BE

  ShBA-të e përshëndetën vendimin e Kuvendit të Maqedonisë për votimin e ndryshimeve kushtetuese me çka pranohet marrëveshja me Greqinë për ndryshimin e emrit të...

  Historia prekëse e polices që qëndroi me orë të tëra në...

  Mundësia për të shpëtuar jetën është një nga arsyet kryesore për t’u bërë oficer policie. Shpesh dëgjojmë se policët kanë kontribuuar për shërbimin e...

  SHBA/Vdesin 7 motoçiklistë në një aksident të frikshëm (FOTO)

  Së paku 7 persona vdiqën në një aksident të rëndë në New Hampshire, SHBA. Mediat amerikane raportojnë se 7 motoçiklistë kanë humbur jetën dhe...

  Arabia Saudite arreston 8 mbështetës të të drejtave të grave

  Arabia Saudite ka arrestuar tetë vetë, duke përfshirë dy amerikano-sauditë. Agjencia “Associated Press” njoftoi se në mesin e tyre janë një grua shtatzënë dhe...

  A kanë ndihmuar armët bërthamore, në ruajtjen e paqes botërore?

  Ndonëse konfliktet kombëtare dhe rajonale, si dhe terrorizmi ndërkombëtar mbeten të përhapura, që nga viti 1945, bota nuk i është nënshtruar një lufte të...

  Në Moskë nis takimi ruso-turk për Sirinë

  Fillon në kryeqytetin e Rusisë, Moskë, takimi i ministrit të Jashtëm të Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu dhe të Mbrojtjes, Hulusi Akar, me ministrin e Jashtëm...