Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina BOTA

BOTA

  “Digjet” Athina, dhjetëra të plagosur kundër marrëveshjes së Prespës (VIDEO)

  a përfunduar me dhjetëra persona të plagosur protesta në Greqi, ky qytetarët kishin dalë në sheshin “Sintagma” të Athinës për të kundërshtuar marrëveshjen e...

  Trump në kërkim të 14 miliardë dollarëve të El Chapos

  Mbreti meksikan i drogës, Joaquin Guzman i njohur gjerësisht si El Chapo, u shpall fajtor nga një gjykatë në SHBA pas 12 javëve seanca...

  Varfëria në Gjermani, gratë më të rrezikuara sesa burrat

  Gratë në Gjermani më shpesh bien në varfëri sesa burrat, paralajmëroi Partia e majtë në Ditën ndërkombëtare të gruas. Deputetja Sabine Cimerman nga e majta,...

  Shkon në 746 numri i të vdekurve nga Cikloni Idai

  Autoritetet në tri shtete në jug të Afrikës kanë raportuar se numri i viktimave nga Cikloni Idai ka shkuar në 746. Qindra mijëra njerëz...

  Avioni përplaset me helikopterin, 3 të vdekur (Foto)

  Një aeroplan është përplasur me një helikopter pranë Malit Everest. Sipas policisë së Nepalit, si pasojë e këtij aksidenti ajror kanë humbur jetën 3 persona...

  Shpërthim i madh në Londër, 40 zjarrfikës janë në vendin e...

  40 zjarrfikës janë në vendin e ngjarjes së një shpërthimi të madh në një magazinë në Londër. Dëshmitarët kanë thënë se shpërthimi ishte shumë i...

  Zbulohet një rrjet ndërkombëtar i krimit kibernetik

  Agjencia Evropiane e Policisë (EUROPOL) ka zbuluar një bandë kriminale, me shtrirje ndërkombëtare, e cila përdorte viruse kibernetike për të vjedhur 100 milionë dollarë...

  Tërmet i fuqishëm në Zagreb,shkakton dëme të mëdha materijale por pa...

  Vetëm një ditë pas karantinimit të Kroacisë nga rreziku i përhapjes së virusit COVID-19, një tërmet i fortë është ndjerë mëngjesin e...

  Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, takon kongresmenin në SHBA!

  Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, po qëndron për vizitë në ShBA, ku ka realizuar takime individuale me kongresmenët, RobertPitinxher, Robert Aderholld dhe Dejv Trot. Siç bën të ditur...

  Shqiptarët turpërojnë vendin në Zvicër, japin para me fajde deri sa...

  Shtatë persona po përgjigjen para trupit gjykues në Gjykatën e Landit në Wels të Austrosë për shantazhim të rëndë, fajde dhe detyrim. Dy nga të akuzuarit ngarkohen...