Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina BOTA

BOTA

  Qëndroi ‘i heshtur’ për katër shekuj, por jo më – shpërthimi...

  Një “shpërthim” i malit Sinabung në ishullin Sumatra të Indonezisë ndodhi të hënën, duke dërguar në qiell një “grumbull” me materiale vullkanike...

  SHBA-ja raporton 900 viktima nga COVID-19 brenda një dite, ndërsa Brazili...

  Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë raportuar të shtunën rreh 65 mijë raste nga coronavirusi dhe 900 viktima, bazuar në të dhënat...

  Kopshtet botanike imperativ për kultivimin e biodiversitetit dhe ruajtjen e specieve...

  Çfarë është kopshti botanik, si “ndodh”, prej nga e ka origjinën dhe çfarë është rëndësia i tij jo vetëm nga aspekti shkencor,...

  A janë disa grupe gjaku më rezistente ndaj coronavirusit?

  Duket se coronavirusi i ri SARS-CoV-2, që shkakton sëmundjen COVID-19, i godet disa njerëz më rëndë se të tjerët. Për pasojë, disa...

  Bota shënoi rreth 14.1 milionë raste nga coronavirusi

  Numri i të prekurve globalisht nga coronavirusi u rrit në 14.1 milionë, bazuar në të dhënat e Universitetit John Hopkins.

  Mbretëria e Bashkuar lanson testin e antitrupave të coronavirusit, i cili...

  Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar po planifikon të shpërndajë miliona teste falas të antitrupave të coronavirusit. Sipas mediave të...

  Lajm i mirë: Vaksina amerikane rezulton e suksesshme dhe pa efekte...

  Vaksina eksperimentale e firmës farmaceutike, Moderna, për COVID-19 tregoi se ishte e sigurt dhe provokoi përgjigje imune në të 45 vullnetarët e...

  SHBA, koronavirusi ndryshon sjelljen e konsumatorëve

  Pandemia e koronavirusit ka ndryshuar ndjeshëm sjelljen e konsumatorëve në Amerikë. Njerëzit po ndryshojnë zakonet e tyre të blerjes, po grumbullojnë furnizime...

  Covid-19 në Gjermani/ Një kompani mishi planifikon teste ditore për 5.000...

  Një kompani gjermane e mishit tha se planifikon të kryejë teste të përditshme mbi koronavirusin (COVID-19) për të gjithë 5.000 punëtorët e...

  Austria në vitin 2021 do të vendose biletë ditore prej tre...

  Qeveria austriake vitin e ardhshëm do të vendosë një biletë vjetore prej tre eurosh në ditë për gjithë transportin publik, përfshirë hekurudhën,...