Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España

Maqedoni: Ndërron jetë një punonjës shëndetësor i cili ishte infektuar me...

Është regjistruar viktima e parë e një punonjësi shëndetësor si rezultat i infektimit me coronavirus, përcjell Telegrafi Maqedoni. Bëhet...

Në pikën kulmore tensioni mes dy vendeve, Greqia dërgon 400 policë...

Pas deklaratës së djeshme të zëdhënësit të Ministrisë së Punëve të Jashtme të Turqisë se “ata që pretendojnë se janë djepi i...

Shërbimet administrative në MPB me orar të ri të punës

Ministria e Punëve të Brendshme vendos orar të ri të punës në selinë e Repartit për punë administrative në Shkup dhe në...

Konfirmohen edhe 29 raste të reja me coronavirus në Shqipëri

Në Shqipëri, gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 225 qytetarë si të dyshuar të prekur me COVID-19 dhe janë konfirmuar edhe...

Maqedoni: Rritje e dhunës në familje, më pak aksidente gjatë orës...

Për gati 45 për qind më shumë raportime për dhunë në familje, regjistroi policia gjatë orës policore në periudhën nga 12 prilli...

Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi...

Reperi Swarmz ka përplasur makinën e tij ‘Ferrari’ me autobusin dy-katësh në qendër të Londrës. Fotot nga aksidenti u...

Panairi më i madh në botë i librit zhvillohet në tetor

Panairi i Librit në Frankfurt, panairi më i madh në botë për libra, do të zhvillohet në tetor...

Edhe Zvicra lehtëson masat e izolimit

Qeveria zvicerane vendosi sot (27 maj) të lehtësojë masat kundër pandemisë. Nga dita e shtunë, ky vend do...

Qytetarët e Kosovës nga sot me orar të ri të lëvizjes

Nga dita e sotme qytetarët e Kosovës do të kenë orar të ri të qarkullimit si pjesë e...

Kosova heq karantinën për personat që vijnë nga jashtë

Qeveria në detyrë e Kosovës ka miratuar kërkesën e Ministrisë së Shëndetësisë, për mbylljen e hapësirave që kanë shërbyer si karantinë, për...

Më të shikuarat