Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina Blog Faqe 1704

Ja në cilën shkollë u asfiksuan 60 nxënës…

Pas asfiksimit të 60 nxënesve në një shkollë në Bulqizë ka reaguar ministria e Arsimit. Në një deklaratë për shtyp, ministria bëri me dije...

Gjuha Shqipe në Maqedoni merr driten jeshile…

VMRO-DPMNE kundër ligjit për përdorimin e gjuhës shqipe, sepse sipas saj me këtë thellohet hendeku ndëretnik. Në procedurë parlamentare ka kaluar leximi i parë për...

Prej të hënës fillon bora, ja sa do të ulen temperaturat...

Reshjet e shiut pritet të na shoqërojë edhe gjatë ditës së nesërme, ndërsa të hënën në pjesët veriperëndimore të vendit priten edhe reshje dëbore...

Ekskluzive: Komuna e Struges reagon ndaj A.SH.

Komuna e Struges reagon ndaj A.SH Deklarate: Komuna e Struges...

Ekskluzive: Sot do të emërohet sekretari i Komunes së Struges!!!

Burime brenda Komunes konfirmojne se sot pritet qe Kryetari i Komunes se Struges, te emeroj Sekretarin e kesaj komune. Per kete post pritet te emrohet...

Vjen telefoni me kamerën 24MP për selfie.

Vjen telefoni me kamerën 24MP për selfie Pas V7 +, vivo ka dorëzuar versionin e telefonit të saj Clearer Selfie. Pajisja quhet...

Dua Lipa tregon se kush përkujdeset për dukjen e saj.

Dua Lipa njihet si një ndër këngëtaret që kujdeset shumë për shfaqjet në koncerte të ndryshme. Këngëtarja kohët e fundit është duke marrë pjesë në...

Ja cfar tha Visar Ganiu pasi u zyrtarizua sot si Kryetar...

Kryetari i ri i komunës së Çairit Visar Ganiu, ka nisur detyrën e të parit të komunës së Çairit. Ai tha se në këtë akt...

Ja kur mbahet faza e dytë për Ligjin e Gjuhës…!

Më 22 nëntor do të mbahet seanca në Komisionin për Çështje Evropiane në të cilën në rend dite do të jetë propozim-ligji për përdorimin...

BE-ja pret nga Maqedonia reforma thelbesore në…

Reformat në sistemin gjyqësor, gjendjet me të drejtat e njeriut, lufta kundër korrupsionit, punët e brendshme dhe menaxhimi me kufijtë, azili dhe migrimi, ishin...

Më të shikuarat