Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina Blog Faqe 1292

Komunat njihen me masat për zhvillim rural

Nga Ministria e Bujqësisë theksojnë se deri në fund të muajit gusht, komunat do të mund të konkurrojnë për tre masa të dedikuara për...

Zbulohet skema, ja si i pastronte italiani milionat e eurove në...

Zbardhen detaje të reja nga Prokuroria e Tiranës lidhur me skemën e pastrimit të parave te zbuluar disa ditë më parë pas sekuestrimit të...

Çdo pagesë kesh mbi 2000 euro, do të tatimohet

Miratimin e këtij Ligji Qeveria e arsyeton me faktin se, me zvogëlimin e vlerës për pagesa kesh nga 13.000 euro në 2000 euro, dukshëm...

Kryhet transferimi i shekullit në Itali, Ronaldo te Juventusi

Real i Madridit më në fund e ka pranuar ofertën e Juventusit për Cristiano Ronaldon. Oferta për Realin është 150 milion euro, ndërsa lojtari do...

Lirohet Ismail Morina (Ballisti), këto janë fjalët e para të tij

Para pak minutash është liruar nga paraburgimi Ismail Morina i njohur si Ballisti. Me një foto me konsullin shqiptar në Bari, Ballisti ka reaguar duke...

Historia e studentes me aftësi të veçanta por me një vizion...

Historia e studentes me aftësi të veçanta por me një vizion të jashtëzakonshëm! UNS-Universiteti që promovon dhe mbështet diversitetin! Fryma njerëzore është një aftësi,këmbëngulje dhe guxim...

15 vite nga vrasja e Ridvan Nezirit, komandant Gjarpri

15 vite nga vrasja e Ridvan Nezirit, komandant Gjarpri Kush e vrau komandant GJARPRIN? Kanë kaluar 15 vite nga vrasja e shumëfishtë në Lagjen e Jahja...

E punësuara në agjenci dhe gjyshja e dy vajzave adoleshente kanë...

E punësuara në agjencionin turistik në Shkup dhe gjyshja e dy vajzave adoleshente kanë falsifikuar dokumente për autorizimin për udhëtim jashtë vendit pa lejen...

Ditë e zezë/ Shqipëria i dorëzon sot Greqisë, 1200 km2 det

Sot Edi Rama në emër të Shqipërisë i fal Greqisë detin, por jo vetëm kaq. Shqipëria i fal edhe nderin, pasi heq nga historia...

Aksidenti ku humbën jetën familja Sadikaj, ja çfarë thonë fqinjët në...

Komuniteti i qytetit Reinach të Zvicrës është prekur thellë pas aksidentit që ndodhi të dielën në rrugën Suharekë-Duhël, ku ndërruan jetë pesë anëtarë të...

Më të shikuarat