Ballina Blog Faqe 1290

ZYRTARE : Përfundon periudha e “Aleancës për Shqiptarët” nga Qeveria

ZYRTARE : Përfundon periudha e "Aleancës për Shqiptarët" nga Qeveria. Kryeministri Zoran Zaev sipas gjasave do te përjashtoj përfundimisht Selën nga Qeveria , e gjithë...

Arrestohen tre persona për shitblerje votash në Strugë dhe rrethinë !

Arrestohen tre persona për shitblerje vitesh në Strugë dhe rrethinë. Sot arrestohen tre persona për shitblerje votash në Strugë,gjatë patrulimit të njesive speciale ALFA dhe...

VAZHDON BLERJA E VOTAVE NGA ANA E “PATRIOTIT” TEK QYTETARËT MAQEDONAS

VAZHDON BLERJA E VOTAVE NGA ANA E "PATRIOTIT" TEK QYTETARËT MAQEDONAS "Patrioti" harron vendbanimet dhe fshatrat Shqiptare, duke i lënë në mjerim. E për të...

A do ta ketë fatin e njejtë Ziadin Sela, si ish-deputeti...

 Ziadin Sela që pas ngjarjeve të 27 Prill kishte marrë vulën si lider politik në Maqedoni, ai në kulmiancionin e mbështetjes së tij politike...

Vesel Memedi: Kafshata e madhe të mbetet në fyt!

I nderuari Ziadin Sela, prej momentit të parë që jemi takuar, e deri më sot, asnjë fjalë të vetme nuk e kam thënë publikisht për...

Ziadin Sela konfirmon daljen nga Qeveria

Lideri i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për kryetar të Strugës, Ziadin Sela së bashku me liderin e Lëvizjes Besa dhe kandidatin për kryetar...

Patrioti në luftë me muslimanët (VIDEO)

Ziadin Sela: E kemi luftuar terrorizmin islamik, edhe aksioni i “Brodecit” ka të bëjë me ato . Ziadin Sela para disa vitesh kishte dhënë një...

Bilalli ofendon rëndë Selën, ja çka i thotë në mes Tetovës...

Kandidati i Lëvizjes BESA për komunën e Tetovës, Bilall Kasami apo siç i thotë Sela, Billall ka ofenduar rëndë liderin e ASH-së, Ziadin Selën...

Familja e të ndjerit Azem Hajdari nderon Ramiz Merkon

Familja e të ndjerit Azem Hajdarit njërit prej pionerëve të Demokracisë Shqiptare , ish-udhëheqësi i Lëvizjes studentore në vitet 1990-1991 që pasojë me rrëzimin...

KRYEMINISTRI I QEVERISË SË R.së MAQEDONISË z.ZORAN ZAEV NESËR VJEN NË...

KRYEMINISTRI I QEVERISË SË R.së MAQEDONISË z.ZORAN ZAEV NESËR VJEN NË STRUGË PËR TË MBËSHTETUR KANDIDATIN E BDI-së z.RAMIZ MERKON Kryeministri Zoran Zaev nesër së...

Më të shikuarat