Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina Blog Faqe 1238

FOTO/Deputeti Agim Shaqiri inspekton punimet e sallës sportive në Llabunishte!

Deputeti i zonës Z.Agim Shaqiri, sot inspektoi punimet në sallën sportive në Llabunishte, në fshatin nga vjen dhe vet ai. Pas problemeve me rrjetin elektrik...

Në Burgun e Idrizovës do të krijohen kushte të veçanta për...

Në Burgun e Idrizovës po përgatitet bllok i ri me kushtet të veçanta – vëzhgim dhe punë me psikologë dhe psikiatër, për luftëtarët e...

Një traktorist duke vozitur ka vdekur dhe është rrëzuar në lum

Një shkupjan 74-vjeçar, dje në fshatin Qoseleri duke e drejtuar traktorin ka vdekur dhe ka rënë në lum. Siç kumtoi MPB-ja, S.P. në periudhën prej...

Tetovë, “mini” hakeri ia keqpërdor kartelën kreditore të Shparkase Bankës, blen...

Dje në ora 12.50 minuta, në Stacionin policorë-Tetovë, 40- vjeçarja A.T. nga Tetova, ka denoncuar vepër penale ,,Keqëpërdorim të kredit kartelave,, në mënyrë që;...

Sot shkarkohet drejtori i policisë së Maqedonisë , kush do ta...

Sot, në seancë qeveritare do të vendoset nëse do të shkarkohet drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP), Llazo Vellkovski, pas skandalit me veturën...

Maqedoni, të papunë 957 magjistra dhe 34 doktor shkencash

Në Universitetin Shën Kirili dhe Metodi ka gjithsej 23 fakultete, një përllogaritje e thjeshtë, tregon se nëse plotësohen të gjitha vendet nëpër fakultete do...

VMRO-DPMNE: Me ligjin e ri për DAP thyhet Kushtetuta

Shfuqizimi i privatësisë së llogarive bankare qeveria e Zaev do tatojë gjithashtu eksportuesit e punës intelektuale dhe e kërcënojnë privatësinë e qytetarëve, vlerësojnë nga...

Erdoğan paralajmëroi bojkotin e prodhimeve elektronike amerikane

Erdoğan: Sot Turqia ka një nga sistemet bankare më solide në botë në të gjitha aspektet. Erdoğan paralajmëroi bojkotin e prodhimeve elektronike amerikane.

Gjuha shqipe ende nuk gjen përdorim në institucionet maqedonase

Zbatimi i Marrëveshjes së Ohrit, pas 17 vitesh, lë shumë për të dëshiruar edhe pse ky dokument ishte paraparë të përmbyllet në afat prej...

“Fushata për referendumin do të jetë informuese dhe jo propagandistike”

Zv. kryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani tha se do të ketë dy nivele të fushatës për referendumin dhe ajo do të jetë informative,...

Më të shikuarat