Ballina Blog Faqe 1238

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama do t’i propozojë Maqedonisë të vazhdojë...

Në takimin e përbashkët midis qeverive të Shqipërisë dhe Maqedonisë që do të mbahet në Pogradec pala shqiptare do të kërkojë nga pala maqedonase...

Ja përse po shkatërrohet Valbona në Shqiperi (Foto+Video)

Disa fotografi në internet po e tregojnë masakrën që po ndodhë në Valbonën e bukur shqiptare. Masakra e Valbonës, ku po shkatërrohet me shpejtësi çdo...

Ja kryebashkiakja e cila bleu 8 shtëpi brenda vitit…

Kryetarja e Bashkisë Roskovec, Majlinda Bufi, mësohet se ka blerë rreth 8 apartamente vetëm këtë vit. Ajo është një nga kryebashkiaket më të pasura në...

Deri në orën 16:00 ne Komunen e Cairit, votuan…

Deri ne oren 16:00 dalja ne Komunen e Cairit per rivotimin e sotem eshte 220 votues. Duhet te rikujtojme se me anullimin e vend votimit,...

Ja si do të jetë moti 5 ditët e ardhshme në...

Moti ne Struge 12.11.2017 16–18 0 mm 13° 1 m/s - Flau vind nga perendim 18–24 0 mm 12° 1 m/s - Flau vind nga perendim-jugperendim 13.11.2017 00–06 0 mm 10° 1 m/s - Flau vind nga perendim 06–12 0...

Pre e vjedhjes në Tetovë është një shtëpi.

Persona të panjohur kanë kryer vjedhje të rëndë në pronën e Xh.K nga Tetova. Mbrëmë pas përdorimit të forcës dhe mjeteve të forta kanë...

Ja për cfar e pyeti Trumpi, Putinin….!

Presidenti Vladimir Putin është ndjerë i ofenduar nga akuzat që Rusia ka ndërhyrë në zgjedhjet presidenciale të vitit 2016 në Amerikë, ka thënë Presidenti...

Burgoset Shqiptari i cili ktheu banesën në vend kultivimi kanabisi.

Policia angleze ka dënuar me 16 vite burg një shqiptar në Angli pasi akuzohet për kultivim droge. Mediat angleze shkruajnë se ai është Mariglen Alla...

Shkupi ,qyteti më i ndotur në Maqedoni.

Në qytetin e Shkupit gjatë ditëve të kaluara eshte thithur ajër i ndotur. Stacionet për matje të Ministrisë për mjedis dhe planifikim hapësinor kanë...

Aksident i rëndë në Tiranë!

Një aksident i rëndë ka ndodhursot në Tirana. Nga raportimet e para mësohet se autobusi i linjës "Tirana e Re" ka plagosur një të...

Më të shikuarat