Ballina Blog Faqe 1190

A do ta ketë fatin e njejtë Ziadin Sela, si ish-deputeti...

 Ziadin Sela që pas ngjarjeve të 27 Prill kishte marrë vulën si lider politik në Maqedoni, ai në kulmiancionin e mbështetjes së tij politike...

Vesel Memedi: Kafshata e madhe të mbetet në fyt!

I nderuari Ziadin Sela, prej momentit të parë që jemi takuar, e deri më sot, asnjë fjalë të vetme nuk e kam thënë publikisht për...

Ziadin Sela konfirmon daljen nga Qeveria

Lideri i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për kryetar të Strugës, Ziadin Sela së bashku me liderin e Lëvizjes Besa dhe kandidatin për kryetar...

Patrioti në luftë me muslimanët (VIDEO)

Ziadin Sela: E kemi luftuar terrorizmin islamik, edhe aksioni i “Brodecit” ka të bëjë me ato . Ziadin Sela para disa vitesh kishte dhënë një...

Bilalli ofendon rëndë Selën, ja çka i thotë në mes Tetovës...

Kandidati i Lëvizjes BESA për komunën e Tetovës, Bilall Kasami apo siç i thotë Sela, Billall ka ofenduar rëndë liderin e ASH-së, Ziadin Selën...

Familja e të ndjerit Azem Hajdari nderon Ramiz Merkon

Familja e të ndjerit Azem Hajdarit njërit prej pionerëve të Demokracisë Shqiptare , ish-udhëheqësi i Lëvizjes studentore në vitet 1990-1991 që pasojë me rrëzimin...

KRYEMINISTRI I QEVERISË SË R.së MAQEDONISË z.ZORAN ZAEV NESËR VJEN NË...

KRYEMINISTRI I QEVERISË SË R.së MAQEDONISË z.ZORAN ZAEV NESËR VJEN NË STRUGË PËR TË MBËSHTETUR KANDIDATIN E BDI-së z.RAMIZ MERKON Kryeministri Zoran Zaev nesër së...

Ndërkombëtarët të dëshpëruar nga Ziadin Sela dhe Besa

Koalicioni tashmë i konfirmuar midis partive VMRO-BESA-LR PDSH po has në kritika të ashpra nga opinion, përshirë edhe përkrahësit më të mëdhenjë të Ziadin...

Kryetari i BDI dega Ohër “zbarkon” në Strugë

Kryetari i degës së Bashkimit Demokratik për Integrim në Oher z. Nefi Useini "zbarkon" në Strugë bashk me shtabin e tij që të vulos...

“LUANI” SHQIPTAR JU LUTET DHE JU PËRKULET MAQEDONASVE(Foto)

Të nderuar qytetar të Komunës së Strugës, ditët e fundit jemi dëshmitar që nga ana e "Aleancës për shqiptarët" po organizohet një kampanjë tepër agresive,...

Më të shikuarat