Ballina Blog Faqe 1123

Kryetari i BDI dega Ohër “zbarkon” në Strugë

Kryetari i degës së Bashkimit Demokratik për Integrim në Oher z. Nefi Useini "zbarkon" në Strugë bashk me shtabin e tij që të vulos...

“LUANI” SHQIPTAR JU LUTET DHE JU PËRKULET MAQEDONASVE(Foto)

Të nderuar qytetar të Komunës së Strugës, ditët e fundit jemi dëshmitar që nga ana e "Aleancës për shqiptarët" po organizohet një kampanjë tepër agresive,...

BDI dega Strugë: PADI PENALE për shantazh dhe mbushje votash për...

Padi penale per profesoreshen e SH.M.K.  “Dr . Ibrahim Temo”  dhe  këshilltare e sapo zgjedhur  z-njusha Rajmonda Mamudi,  për shantazh , presion dhe shkelje e lirise...

KRYEMINISTRI ZAEV: “ALEANCA PËR SHQIPËTARËT” LARGOHET PËRFUNDIMISHT NGA QEVERIA

Në pronocimin e fundit të kryeministrit Zoran Zaev ai konfirmon se Partia Deomkratike Shqiptare është e mirëseardhur në qeveri dhe në të njëjtën konfirmon...

PERCARJA ME E MADHE SHQIPTARE

PERCARJA ME E MADHE SHQIPTARE Ne fillimin e viteve 90, gjegjesisht ne vitin 93 u be percarja me e madhe ndershqiptare! Nje subjekt politik cau...

BDI dega Strugë: SA I NDERON DËSHMORËT E KOMBIT TURISTI?!

Turisti i Strugës patriot mbi patriota, e pyesim publikisht sa herë ka shkuar dhe u i ka nderuar DËSHMORËT E KOMBIT? Përse “patrioti” nuk...

BDI dega Ladorisht: LETËR E HAPUR

LETËR E HAPUR LETËR E HAPUR Përshëndetje, Qytetarë të dashur, Ladorishtarë, vllezër e motra, ju drejtohemi me këtë letër,  me qëllim të mirë dhe përkushtim serioz, për...

Nuhiu: Në Strugë duhet të fitojë platforma dhe përcaktimi strategjik shtetërorë

Sot në qytetin e Strugës për vizitë me banorët ka qëndruar zv.ministri i punëve të brendëshme Agim Nuhiu. I shoqëruar nga bashkëpunëtorë dhe deputeti i...

Profesoresha e “PATRIOTIT” kërcënon, dhe kërkon të mbushen vota në emër...

Padi penale per profesoreshen e SH.M.K.  “Dr . Ibrahim Temo”  dhe  këshilltare e sapo zgjedhur  z-njusha Rajmonda Mamudi,  për shantazh , presion dhe shkelje...

BDI dega Strugë:ESKLUZIVE Bombat “Patriotike”…

Të nderuar qytetar të Komunës së Strugës, Nga sot deri në fund të fushatës do të jeni dëshmitar të manipulimeve, shantazheve dhe kërcënimeve ndaj “PATRIOTIT”për...

Më të shikuarat