Ballina Blog Faqe 1079

Në Komunen Cair mblidhen makinat e vjetra te braktisura!

Komuna e Çairit në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme – Sektori për çështje të komunikacionit, në pajtim me kompetencat dhe ingerencat ligjore...

STATISTIKË / Hysaj me shifra të frikshme me Napolin (FOTO LAJM)

Elseid Hysaj po kalon një nga momentet mjaft të mira tek Napoli, si mbrojtës i majtë. Skuadra italiane në një postim në Twitter, ka vlerësuar ElseidHysajn, i cili...

Nese PIN-i juaj gjendet ne kete liste, ndryshoheni menjëherë!

Njerëzit u vënë një kod PIN që e mbajnë më lehtë në mend telefonit apo kartave të tyre të bankës duke u bërë shpesh...

Kjo eshte super risia qe siell Facebook…

Facebook lajmëroi se do të përdorë teknologjinë e njohjes së fytyrës për tu treguar njerëzve në rrjetin social se kur përdorues të tjerë kanë ngarkuar foto të tyre, transmeton Albeu.com. Kompania tha se ky...

Ja cila kengetare Shqiptare konfirmon propozimin per martese!

Vetëm një ditë më parë, Prive zbuloi se Adelina Tahiri është në prag të martesës dhe sapo lajmi u shpërnda në pothuaj të gjitha mediat e portalet,...

Mercedesi luksoz i Gruevskit shitet, ja cfar do behet me ato...

Qeveria mbrëmë në seancën e 43-të e miratoi vendimin me të cilin makina “Mercedes” prej rreth 600.000 eurosh që ishte në pronësi të Ministrisë...

Luftimi i ndotjes së ajrit në Shkup, çdo familje do të...

Rreth 380 milion euro apo rreth 50 denarë në ditë do të duhet të ndajnë shkupjanët dhe Qyteti i Shkupit që të ulet niveli...

MPB dyndje per polic te rinj, rreth 500 vende deri tani…

Mbi 3.300 kandidatë janë paraqitur në konkursin e MPB-së për pranimin e 500 policëve, informoi sot ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski gjatë...

Studentet nga Struga shperndan dhurata per Femijet me Aftesi Ndryshe ne...

Studentet e Universitetit Nderkombetar te Struges diten e sotme cuan dhurata ne qendren e Femijeve me Aftesi Ndryshe Proaka Nova ne Struge . Pervec...

Ndarje rreth nevojës për ndryshime në Ligjin për media dhe rregullim...

Fundi i janarit është afati i fundit për dorëzimin e propozimeve për ndryshime në Ligjin për mediat. Në debatin e sotëm të organizatave mediale...

Më të shikuarat