Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina Blog Faqe 1079

Manastir: Goditet me veturë një këmbësor 55 vjeçar

Me 29.01.2019 në ora 23.05 në rrugën “Vasko Karangeleski” në Manastir, një veturë e panjohur e drejtuar nga një person i panjohur e ka...

Qeveria e Maqedonisë arrin marrëveshje me sopotasit për dëmshpërblim

Para pak minutave ka përfunduar mbledhja e përbashkët mes sekretarit të përgjithshëm të Qeverisë dhe përfaqësuesit të Avokatit të Shtetit në të cilën është...

Zbulohet misteri i vdekjes së Aleksandrit të Madh

Misteri vdekjes së Aleksandrit të Maqedonisë që ka hutuar historianët, mund të zgjidhet përfundimisht. Teoritë e mëparshme kanë përfunduar se ai vdiq nga infeksioni, alkooli...

Kryeministri Zaev për vizitë pune në Austri

Kryeministri Zoran Zaev bashkë me një pjesë të kabinetit të tij qeveritar sot pritet të qëndrojnë për vizitë zyrtare në Austri. Sipas njoftimit të...

Kuvendi nuk pranoi interpelancën për ministrin Dimitrov

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë  me 59 vota “kundër” dhe 20 vota “për” hodhi poshte interpelancen ndaj ministrit të Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov. Opozita...

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në vendet më të larta do...

Si e vlerëson gazeta franceze “Le Monde” emrin e ri të...

Gazeta franceze “Le Monde” shkruan se marrëveshja me Greqinë për emrin e ri të Maqedonisë është lajm i mirë për gjithë Ballkanin. Në analizë thuhet...

Kotzias: Ali Ahmeti dhe Bujar Osmani e shtynë fort Marrëveshjen e...

Ish ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzias, ka veçuar rolin përcaktues të faktorit shqiptar në finalizimin e Marrëveshjes së Prespës. Në një intervistë në televizionin publik ERT, Kotzias ka...

Edmond Ademi i pari flet shqip në mbledhje qeveritare

“Sot pata nderin si Ministër i parë shqiptar nga radhët e Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë, që në mbledhjen e sotshme të 117 të Qeverisë,...

Prokuroria Publike hapi lëndë të re për MRP vaksinat

Prokuroria Publike ka hapur lëndë në lidhje me parregullsitë eventuale gjatë importimit, distribuimit dhe përdorimit të MRP vaksinave, në periudhën nga fundi i vitit...

Më të shikuarat