Ballina Blog Faqe 1033

Enca duket super në stilin e ri(Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia këto ditë ka bërë një ndryshim në dukje. Së fundi, ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe i ka shkurtuar ato,  Me këtë ndryshim,...

“Lamtumirë Atletico”, Keidi Bare u shit për një shifër të konsiderueshme

Keidi Bare dhe agjenti i tij vendosin, në janar shqipëtari largohet nga Atletico Madrid. Transferimi është kryer megjithëse ende nuk bëhet i ditur klubi...

Elbasani, histori vrasjesh. Krimet e pazbardhura që nisën në 2005(VIDEO)

Ngjarja më e fundit kriminale në qytetin e Elbasanit, ku u godit mjeti i nëndrejtorit të policisë, ka detyruar policinë dhe prokurorinë që të...

Ilirianews: Sela tradhëton edhe Besën

Ziadin Sela po kërkon nga Lëvizja BESA që të tërheq kandidaturën e Lavdrim Elmazit nga gara për kreun e Komunës së Strugës. Thirrja për...

BDI-Dega Strugë:STRUGA NUK KA NEVOJË PËR INVESTIME VETËM GJATË FUSHATËS

STRUGA NUK KA NEVOJË PËR INVESTIME VETËM GJATË FUSHATËS Kandidati për Kryetar Ramiz Merko, Kandidati për Këshillin Komunal Resul Kaba dhe Shefi Shtabit Zgjedhor edhe...

RAMIZ MERKO DHE BDI STRUGË MARRIN MBËSHTETJE NGA BIZNESET E SUKSESHME...

RAMIZ MERKO DHE BDI STRUGË MARRIN MBËSHTETJE NGA BIZNESET E SUKSESHME TË STRUGËS Fryma e fitores e Ramis Merkos dhe BDI-së arrin dhe tek afaristët...

SELA: Shqiptarët s’kanë kulturë, prandaj janë musliman

Ziadin Sela ka fyer the ofenduar rëndë sentimentin fetar të shqiptarëve që jetojnë në Maqedoni. Duke folur në emisionin Zona e Lirë në TV...

Sela përçau Aleancën për Shqiptarët dhe votën shqiptare

Shkup, 27 shtator – LR-PDSH dikur, tani “Aleanca për Shqiptarët”, është ajo që prishi koalicionin LR-PDSH-RDK dhe Uniteti. Kështu akuzojnë nga koalicioni “Aleanca për shqiptarët”...

BDI Strugë: Perla e qytetit të Strugës e harruar nga “TURISTI”...

Të nderuar qytetar të Fshatit Kalishtë, Te gjithë ne jemi të vetëdijshëm për bukuritë dhe karakteristikat që posedon ky fshat. Të gjithe jemi koshient për...

Panik ne kampin e TURISTIT Ziadin Sela

  Panik ne kampin e TURISTIT Ziadin Sela Edhe pse mungojnë fotografi nga takimi i realizuar mbrëmë në vendlindjen e TURISTIT - Livadhi, ku mbi 20...

Më të shikuarat