Tragjedi në Bulqizë, vdes nëna me dy fëmijët nga rrjedhja e gazit, fëmija tjetër në gjendje të rëndë

0

Një nënë dhe dy fëmijët e saj kanë humbur jetën në Bulqizë si pasojë e rrjedhjes së gazit nga bombola, ndërkohë që fëmija i tretë ndodhet në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Guri, në njësinë administrative Ostren, ku ende ambulanca nuk ka mbërritur.

Nabizi1

Aktualisht në vendngjarje ndodhen forcat policore, raporton TCH