Mbulohet me shami Dua Lipa (FOTO)

0

Këngëtarja Dua Lipa është parë sot e mbuluar në një objekt fetarë në Indi

Dua Lipa është duke shijuar suksesin e saj me këngën “Don’t Start Now”, një këngë që është bërë hit dhe është njëra prej me të blerave dhe më të klikuarave në të gjitha platformat online.

Sot ajo është parë në një objekt kulti e mbuluar në Indi.

“Shumë e lumtur për kthimin në Indi këtë javë! Kurrë nuk e kam pasur mundësin që të përformojë para juve dhe jam shumë e lumtur për të dalë në skenë bashkë me Katy Perry”, ka shkruar Dua Lipa.

Ndryshe kënga e re e Duas “Don’t Start Now” ka arritur në më shumë se 28 milionë klikime.

RestaurantMatador