Berat Buzhala thotë se do ta marrë seriozisht Mukin nëse e rregullon frizurën

0

Martesa e Muhamed Zekirit, me ish shefen e tij nga Alsat, ka zgjuar interesim jo vetëm në Maqedoninë e veriut, por edhe më larg. Kësaj radhe, për të foli Berat Buzhala, i cili ka cekur se “flokët i ka krejt keq”.

Ja postimi i Berat Buzhalës:

Muhamed Zekirin kam me fillu me e marre seriozisht vec nese bon dicka me kete frizure. Potencial ka, se ka boll floke, ama qishtu qysh i ka jane teper keq. Hem te gjata, hem te thime, hem mas veshit njanen ane. Do me thane krejt keq. Doket pak si Osmani i Stupcave kur e lune ate grujen 🤦♂️
By the way urime martesa Muki

Zekiri është martuar me Bisera Jordanovën e cila është e angazhuar në Agjencionin për inovacion. Muhamedi dhe Bisera janë të lidhur prej shumë vitesh dhe janë njohur që nga koha kur kanë punuar në televizionin Alsat.
Deputeti ka qenë i martuar më herët dhe nga martesa e parë ka dy vajza.