Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina Aktualitet Tërmet në Maqedoni

Tërmet në Maqedoni

0

Tërmeti me madhësi 2.7 ballë i Rihterit është regjistruar sot në rajonin e Shtipit në orën 13:19 minuta.

Tërmetin e ndjen banorët në Shtip dhe rrethinë i cili ishte me intensitet prej III shkallës sipas shkallës evropiane makrosizmike, informon Observatori Sizmologjik në Fakultetin e Shkencave Natyrore dhe Matematikës në Shkup.

APOLONIA

Epiqendra e tërmetit ishte 77 kilometra në juglindje të Shkupit.