Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina Aktualitet Policia e Tetovës arreston dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Policia e Tetovës arreston dy persona për posedim të lëndëve narkotike

0

Zyrtarët e SPB Tetovë, mbrëmë kanë arrestuar dy persona të cilët dyshohen për posedim të marihuanës.

“Mbrëmë rreth orës 21:15 minuta, në rrugën regjionale që lidhën fshatrat e Gostivarit Vrapçisht dhe Debreshtë, pjesëtaret e policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë, kanë privuar nga liria personat G.M. (31) nga fshati Zdunjë, R.M. (44) dhe I.S. (23) të dy nga Tetova, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe veturës së tyre, është gjetur marijuanë e cila është foto-dokumentuar, konfiskuar dhe dërguar për ekspertizë”, thonë nga SPB Tetovë.

Tre personat në fjalë janë mbajtur në Stacionin Policorë-Gostivar, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, pas çka do të përgatitet edhe padiadekuate.