Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina Aktualitet Maqedoni, gjatë ditës së nesërme moti do të jetë me vranësira

Maqedoni, gjatë ditës së nesërme moti do të jetë me vranësira

0

Moti nesër do të jetë me vranësira dhe më freskët. Do të ketë reshje të shiut të kohëpaskohshme.

Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, temperatura gjatë mëngjesit do të jetë prej 8 deri 15 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 20 deri 28 gradë celsiu .Moti nesër do të jetë me vranësira dhe më freskët. Do të ketë reshje të shiut të kohëpaskohshme.

Siç njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, temperatura gjatë mëngjesit do të jetë prej 8 deri 15 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 20 deri 28 gradë celsius.

GEGA

Në Shkup moti pritet të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare në drejtim verior kurse temperatura maksimale do të arrijë 24 gradë celsius.

Të premten moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë mesatare në drejtim verior. Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil me temperatura të ulëta

Në Shkup moti pritet të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare në drejtim verior kurse temperatura maksimale do të arrijë 24 gradë celsius.

Të premten moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë mesatare në drejtim verior. Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil me temperatura të ulëta