Ballina Aktualitet Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

0

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 10 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 33 gradë celcius.

Troy Apke Jersey