Lukaku firmos per Interin

0

Lukaku eshte lojtari me i ri Interit. Esht arritur marrveshja mes Fc Inter dhe Manchester United me afro 80milion euro belgu nga sezoni ardhshem te vishet zikalter. Vizita mjeksore dhe zyrtarizimi pritet te behet diten e premte.