Shitet banesë e re në qëndër të Strugës, ja detajet!

0

SHITET BANESE E RE NE QENDER TE QYTETIT , ME SIPERFAQE 162 M2, KATER BALLKONE, DY BANJO, KATER DHOMA GJUMI, NJE DHOME PRITJE ME GUZHINE,E MOBILUAR,ME NXEMJE DHE FTOFJE GJITHE AMBIENTIN, CMIMI 115.000 EURO,EKZISTON MUNDESIA PER MAREVESHJE , OFROHET NGA IMMOBILIEN ,,EUGEN 2011,,STRUGE 070-232-436 DHE 070-984-931