Ballina Aktualitet Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

0

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë veriore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 deri 20 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 28 deri 38 gradë celcius.