Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina Aktualitet Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

0

Moti sot pritet të jetë me vranësira ndërsa gjatë pasdites pritet të ketë reshje të shiut.

Temperaturat gjatë ditës do të lëvizin nga 16 deri 26 gradë celsius.

Në Shkup, moti pritet të jetë gati i njëjtë me vranësira ndërsa gjatë pasdites pritet të ket reshje të shiut dhe stuhi. Temperaturat maksimale në kryeqytet pritet të jetë 24 gradë celsius.

Deri nesër, sipas Drejtorisë për punë hidrometeorologjike moti do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut.

Të premten dhe gjatë fundjavës pritet temperaturat pritet të rriten.