Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina Aktualitet Moti për ditët në vazhdim në Maqedoninë e Veriut

Moti për ditët në vazhdim në Maqedoninë e Veriut

0

Gjatë kësaj jave moti pritet që të jetë i ndryshueshëm dhe me periudha diellore. Sot në orët e pasdites pritet që disa pjesë të vendit të ketë reshje të shiut dhe vetëtima.

Nga Enti Hidrometeorologjik njoftojnë se proceset lokale do të jenë më intensive, veçanërisht të premten dhe gjatë fundjavës.

Deri në fund të javës temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri më 15 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale gjatë javës do të lëvizin nga 23 deri më 30 gradë celsius.