Penelope Cruz shfaqet si sirenë (FOTO)

0

Ajo është një nga yjet më të cmuara të Hollivudit.

Dhe Penelope Cruz e dëshmoj këtë kur u shfaq të premten si një sirenë.

45 vjeqarja e cila po shfaq filmin e saj të fundit ‘Pain and Glory’ zgjodhi një fustan të shkurtër.

Image