Opsioni luksoz i Rrolls-Royce për shampanjë dhe kaviar, që kushton 44 mijë funte (Foto)

0

Ka rregulla shumë të ashpra në lidhje me vozitjen dhe konsumin e alkoolit, megjithatë Rrolls-Royce ofron që të bëhen bashkë këto të dyja, për një koktej shumë të hollë.

Së bashku me veturën luksoze, vjen edhe kutia ku qëndron shishja e shampanjës, si dhe gotat nga kristali

Brenda ndodhen edhe enët metalike, ku mund të qëndrojnë ushqimet pa u ftohur, si dhe një enë speciale në të cilën do të shërbehet kaviar.

Shtesa opsionale, që është shumë e sofistikuar dhe e këndshme, kushton 44 mijë funte, ndërsa ka të përfshirë edhe dy lugë nga perlat.

Ky opsion luksoz i Rrolls-Royce, është shumë i shtrenjtë, por kjo nuk do ishte problem për të pasurit, që mund të ndajnë rreth një million për ta blerë këtë veturë.