Eni Koçi ka diçka për të na treguar

0

Të enjten më 16 maj Eni Koçi do ta lansoj projektin e ri.

Eni Koçi njofton fansat e saj se këtë javë do të publikohet kënga e re titulluar ‘Larg’, shkruan lajmi.net.

Përmes Instagramit këngëtarja ka bërë të ditur se të enjten më 16 maj do të publikohet projekti i ri i punuar me klip.

Xhirimet e klipit kanë përfunduar, dhe pritet pëlqimi i këngës pas suksesit që pati në bashkëpunimin e fundit me Olsi Bylyku.