Miriam Cani kaq e thjeshtë dhe e bukur edhe pa grim

0

Artistja e muzikës, Miriam Cani gëzon një bukuri natyrale.

Ajo është njëra ndër këngëtaret e pakta që ka mbetur pa bërë ndërhyrje estetike.

Ndërkohë që po shijon pushimet e saj, Cani ka publikuar një fotografi pa grim.

Fytyra e saj e ëmbël, shkëlqen e gjitha!