Aktori i njohur turk rikthehet në ekran me projektin e shumëpritur

0

Seriali i pëlqyer turk “The Protector” , së shpejti fillon sezonin e ri.

Seriali ‘The Protector’ me aktorin e njohur turk, Çagatay Ulusoy kanë një shikueshmëri bukur të madhe në Kosovë, shkruan lajmi.net.E ky lajm pritet t’i gëzojë pa masë shikuesit e serialit turk pasi ai do rifillojë nga data 26 prill 2019.

Sezoni i kaluar përfundoi në një mënyrë vërtetë dramatike dhe pritja e shikuesve pritet të shpërblehet këtë sezon me një skenar të ri dhe grup të ri aktorësh.