Xhensila mahnitë me thjeshtësi dhe bukurinë natyrale (Foto)

0

Këngëtarja e njohur, Xhensial Myrtezaj çdo herë mahnitë me bukurinë e saj natyrale, thjeshtësinë dhe pozitivitetin që transmeton.

Në një imazh që ka publikuar së fundi, Xhensila erdhi në tuta sportive, pa grim derisa rrezatonte me pamjen e buzëqeshur, shkruan Indeksonline.Këngëtarja nga Shqipëria e veshur e tëra në të kuq të kombinuar me atlete ‘Gucci’ dukej plotë shkëlqim.

Ndryshe, Xhensila u rikthye pas një kohe të gjatë me këngën ‘Sekreti im’ që  e solli në bashkëpunim me Pirro Çako.