Erektionspillen onefitpapafitness.ch Erektionspillen genéricos potencia en España
Ballina Moti Maqedoni, moti gjatë dy ditëve të ardhshme

Maqedoni, moti gjatë dy ditëve të ardhshme

0

Nesër dhe pasnesër moti do të jetë me shi dhe vranësira.

Nesër moti do të jetë me shi dhe kryesisht me vranësira. Në pjesën jugor të vendit reshjet e shiut do të jenë me intensitet më të lartë. Temperatura minimale do të lëvizin prej 3 deri në 10, ndërsa ato maksimale prej 9 deri në 16 gradë celsius.

Edhe ditën e martë moti do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut. Ditën e mërkurë pritet stabilizimi i motit.

Gjatë javës së ardhshme, temperaturat në mëngjes do të jenë relativisht të ulëta.