Brenda super shtëpisë së Renato Mekollit, dalin pamjet (FOTO)

0

Renato Mekolli shefi i njohur i kuzhinës ka publikuar mbrëmjen e djeshme në ‘Instagram’ një video, në të cilën shihej duke kaluar kohën shtrirë në divanin e sallonit të shtëpisë. Banesa e Renatos duket shumë moderne dhe komode në të njëjtën kohë.
Shtëpinë e tij, shefi i kuzhinës ka zgjedhur ta arredojë me ngjyra të ndryshme, por më së shumti mbizotërojnë e bardha dhe gria.