Flor Mumajesi flet për atë, që ia ka marrë zemrën (FOTO)

0

Kantautori dhe këngëtari Flor Mumajesi është një ndër më të pëlqyerit të tregut muzikor shqiptar dhe gjithnjë tërheq vëmendjen përsa i takon jetës private. Së fundmi, Flori ka treguar se ka shkuar të bëjë një vizitë mjekësore dhe ka ndarë me ndjekësit e tij në “Instagram” pamjet në monitor dhe tingullin e rrahjeve të zemrës, që sipas tij është rrëmbyer nga dikush.

“Doktoresha nuk ma tregoi të plotë emrin që pa në zemër, por një shkronjë ma tha”, ka shkruar Flori krahas postimit, duke i bërë kështu të gjithë kuriozë për vajzën misterioze.

Image