Më në fund! Ja kur do të publikohet kënga e Era dhe Nora Istrefit (FOTO)

0

Nora dhe Era Istrefi do të bashkojnë forcat për të publikuar këngën e tyre të parë bashkë.

Ishte fillimisht, Era e cila bëri një postim dje në Instagram, ku tregoi se vazhdojnë me xhirimet e klipit.

Për lajmi.net, menaxheri i Norës, Drilon Furra ka treguar se ky projekt i tyre do të lançohet në fund të këtij muaj

“Kënga do të publikohet në fund të mujit”, ka thënë Drilon Furra.

Theksojmë se, kjo është hera e parë që motrat Istrefi bashkojnë forcat në një projekt, e që besohet se do t’i pëlqejë publikut.

Image