FOTO/ Protesta e opozitës, reagon Rama: Politika e dalë boje në Tiranë

0

Nderkohe qe mijera protestues, pasi eshte çare kordoni policor kane tentuar te hyjne ne Kryeministri, duke i vene flken edhe deres, vjen reagimi i pare i kryeministrit Rama, teksa ndodhet ne Vlore.

Me nje shenim ne faqen e tij ne Instagram, ai krahason takimin e Vlores dhe protesten qe po mbahet ne Tirane.

“Bashkëqeverisja me njerëzit në Vlorë dhe Politika e dalë boje në Tiranë”- shkruan Rama, teksa poston kete foto sipas tij krahasuese.