VIDEO/ I moshuari humb ndjenjat, ambulanca vonon 30 minuta

0

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur para pak minutash tek Unaza e Re ku një i moshur ka humbur ndjenjat.

Sipas informacioneve të para mësohet se qytetarët e pranishëm në vend ngjarje kanë lajmëruar ambulancën menjëherë, dhe ka rreth 20 minuta që i moshuari, identiteti i të cilit nuk dihet, qëndron i shtrirë në tokë, ndërsa ambulanca ende nuk ka mbërritur.

Nuk dihen shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur kjo, si dhe as gjendja e të moshuarit, i cili sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes është një prej protestuesve