Pas Ziadin Selës dhe Berat Buzhala i vërsulet, hoxhes të nderuar Halil Kastratit!

0

Berat Buzhala ka ironizuar me humanistin Halil Kastrati, duke shkruar se po bene marketing dhe po ndihmon njerzit me para te huaja.

 

 

Lexojeni postimin e Berat Buzhales me poshte: