Arrestohen dy kumanovar, kapen me marihuanë rrugës për në fshatin Llojan

0

Me 13.01.2019 në ora 15.30 në rrugën lokale Kumanovë për në fshatin Recicë, nga ana e zyrtarëve policor gjatë kontrollit të veturës “ BMV” në pronësi të B.N.(61) nga Shkupi, e drejtuar nga S.M.(23) dhe K.A.(25) si bashkëudhëtar, dytë nga Kumanova, në veturë është gjetur dhe konfiskuar marihuanë, transmeton Almakos.

Personat janë arrestuar në SPB Kumanovë për procedurë të mëtutjeshme.