Mot i ftohtë dhe acar ka kapluar Maqedoninë

0

Moti sot në Maqedoni këtë mëngjes ka kapluar  i ftohti dhe ngricat, temperaturat e mëngjesit kanë arritur deri në -10 derisa nuk priten ndryshime të mëdha gjatë ditës, temperaturat e ditës pritët të arrijnë deri në -3.